Starší dotaz #280

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den,jsem s přítelem 4 roky.Na podzim plánujeme svatbu.Nikdy jsem neměla důvod žárlit.Občas chodíme do společnosti každý zvlášt,občas spolu.Letos přítel nastoupil do nové práce.Cca v dubnu se mi začalo zdát,že chodí s prací víc se bavit,sportovat apod. Vím,že jsem to neměla dělat,ale podívala jsem se do výpisu a zjistila jsem,že v dubnu jedné kolegyni napsal 80 sms.Je o 10 let starší, rozvedená.Když jsem se ho ptala na věrnost,řekl,že mi věrný je a ať nemyslím na blbosti.V pátek šel s kolegou na pivo.Že mu to prý dlužil a domluvili se přes sms.Nedalo mi to a podívala jsem se do mobilu.Zjistila jsem,že nepsal kolegovi a dotyčné kolegyni.Já jsem byla s kamarádkou na vínku, přítel byl cca 2 hodiny pryč.Nevím,co mám teď dělat.Jinak nám vše perfektně funguje.Máme spoustu plánů do budoucna.Přítel stále mluví o dítěti apod.Je pravda,že si vždycky více rozumněl s kolegyněmi a řešili spolu různé problémy.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá L., z vašeho dotazu není patrný váš výchovný přístup ani okolní výchovné vlivy. K podrobnější analýze doporučuji návštěvu u rodinného terapeuta. Tím se upřesní, jaký je podíl vlivu vnějších a vnitřních faktorů. Najděte si někoho šikovného a konzultaci neodkládejte. (můžete nahlédnout i do nějaké odborné literatury – možná kniha Malý tyran, by vám poskytla cenné informace – není však samozřejmě všezahrnující)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.