Starší dotaz #281

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Ahojky,chtěla bych od vás radu,mám 5 letého syna a je s ním k nevydržení.Pořád nám jen nadává sprostě,neposlouchá,dělá si co chce,už si nevím s ním rady.Má ještě mladšího sourozence,kterého pořád mlátí.Poraďte prosím co s ním.děkuji

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá dívko, píšete, že vaše potíže jsou vcelku hluboké a trvalejšího charakteru. Bylo by dobré vyhledat adekvátní pomoc. Doporučuji, abyste se nebránila pobytu. Znáte http://www.kaleidoskop-os.cz/ ? Samozřejmě, že místo pobytu je dobré sama si vybrat. Doporučit mohu i http://www.firmy.cz/detail/232268-psychiatricka-lecebna-horni-berkovice.html . Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.