Starší dotaz #283

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den. Mám takový problém. Je mi 27 a Poslední dobou trpím nespavosti, zažívám pocity úzkosti, snažím se stranit velkému množství lidí, jsem přehnaně sebekritický, občas mě přepadá sebelítost, když se někde kolem mě vyskytne nějaký problém dávám si ho za vinu. Občas se na sebe nemohu podívat do zrcadla. Posledních pár přátel jsem od sebe odehnal jen pro to že jsem měl pocit, že se dokáží ozvat jen když něco potřebují. Zůstal jsem úplně sám. Nejsem schopen si najít přítelkyni a ztrácím schopnost komunikace mezi lidmi. Přemýšlel jsem nad návštěvou psychologa ale v místě mého bydliště žádný není a i kdyby byl asi bych se obával že se mi vysměje a řekne mi že si vše jen namlouvam a ve skutečnosti žádný problém není. Dokážete mi poradit?

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Mílá Ájo, může se jednat o oslabení zrakové diferenciace a vizuomotorické koordinace – na trénink těchto funkcí se zeptejte v Pedagogicko psychologické poradně ve vašem okresním městě… nebo si vyhledejte KUPOZ – ve vyhledávači např.: http://educozatec.cz/educo2.htm trénováním v přiměřeném časovém rozpětí ji jistě neublížíte r.š.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.