Starší dotaz #284

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, mám dotázek, dcera chodí do 1.třídy. Žádné problémy nemá, jen při opisování většinou vynechá háčky a tečky. Při diktování problém nemá. Nemůže to být projev dysgrafie nebo něcoho jiného? Já jen abychom jí neublížili, když s ní opisujeme aby to zvládla. Opisujeme hrou s ní, kdo to bude mít lepší.Děkuji za odpověď ája

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Amálko, chápu že prožíváte náročné období. Ale vím, že život s člověkem s depresí není vždy rovnocené a plnocené partnerství, protože člověka s depresí je ve vztahu jen půl. Přeji vám, abyste našla lásku k sobě… a přejte lidem jejich cestu… Doporučuji vám systematickou psychoterapii (kvůli vám samé) Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.