Starší dotaz #285

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den,obracím se na s dotazem.Jsem vdaná 18 let,je mi 38,manž.45.mám 2 děti v pubertě.Manžel si našel jinou,protože jsem se mu o něj prý neměla zájem,já v té době léčila z depresí.tak to vyřešil milenkou,byl s ní i na dovolené,Je pracovně skoro celý týden pryč.Žil střídavě s ní a doma,byl třeba o víkendech.Já jsem z toho byla zničená ,chtěla jsem ,aby se vrátil.Mám ho ráda.Bylo to hrozné období,neřekl že se rozejde ani s ní ani se mnou.Chtěl jen čas na rozmyšlenou.Po vánocích,které byly hrozné se s ní rozešel a vrátil.Už jsem s tím ani nepočítala,ale moc jsem chtěla aby to udělal.Chtěla jsem ,aby se vrátil taky kvůli mě,ne jen kvůli dětem.Věřila jsem ,že když se budem snažit bude to fungovat.Pro mě to bylo nejhežčích 5 měsíců,co jsem spolu prožili.Nedávno začal být divnej,zjistila jsem že zas nějakou má.Je o hodně mladší než on.ta před tím taky.jsem zoufalá.věřila jsem všemu,co mi říkal,co mi psal,co plánoval.Slečné řekl,že to nefungovalo,ale já to tak cítila,i od něj.Zná ji jen chvíli a už s ní chce plánovat život.Je úspěšný ,v práci ho obdivují.Neumím se vyrovnat s tím,že mě zradil,lhal. Mám ho moc ráda.Já se vždy věnovala dětem,teď jsou ve věku kdy mě moc nepotřebují.je těžké se vyrovnat s tím že jsou velký,byla jsem zvyklá být s nima a žít pro ně a celou rodinu.Jsem hrozně osamocená smutná,pořád brečím.Moc bych chtěla ,aby se vrátil …začít znovu.tvrdí,že mě má rád,ale už chce žít jinak….Děkuji

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milý Dunete, váš problém se korespondenčně nevyřeší.Duše/psyché není jednodušší orgán než tělo/soma. To, že vás o tom ve škole mnoho nenaučili, neznamená, že to tak není. Takže myslíte-li vážně, že chcete své duši věnovat pozornost, že ji chcete zušlechťovat a udržovat ve zdraví, vyhledáte psychoterapeuta. Je třeba naučit se pracovat se svým vnitřním světem, proto bych doporučovala psychoterapii u terapeuta, který umí pracovat s hlubšími vrstvami osobnosti.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.