Starší dotaz #287

anonym Personál zeptal se před 16 roky

dobrý den, můj manžel má 33 letého bratru spolu s rodiči koupili chatu pod námi.Náhodně jsme si asi před rokem s naší 16 letou dcerou všimli, že když jsme na zahradě ,tak stojí u nich v chatě u zrcadla a sleduje v zrcadle co se u nás děje , když špatně vidí tak se nakloní i k oknu.Je to velmi nepříjemné, když se podíváme do okna ,tak ucukne.Někdy tam stojí i hodinu a vícekrát denně.Když bylo dceři asi 13 tak jí koupil nějaké oblečení a mezi ním bylo i spodní prádlo od té doby k nim dceru nepouštím.Prosím o radu jak tomuto zamezit.Velký plot nechceme kvůli manželovým rodičům.děkuji za odpověď

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

…že je docela zajímavé, jaké máte představy o svém životě, jaké chování od partnera si zasloužíte…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.