Starší dotaz #292

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den,je mi 14 a chodím na gymnázium a už za ten rok co tam chodím jsem si tam v dvojjazyčné sekci ve které je naše třída vypěstoval docela dost slušnou paměť. Ale po týdnu nemoci a pár dnech ředitelského volna mi mozek hodně zlenivěl a ať se snažím jak se snažím nemůžu ho nahodit. Zase se mi vrací ta moje stará průměrná paměť a ani se mi nechce dělat normální domácí úlohy a nedokážu se k nim za žádnou cenu dotlačit. Tak vás prosím jestli by jste mi nenapsala pár rad jak odbourat tu nechtěnou lenivost a jak vrátit mou, dovolil bych si napsat vysoce nadprůměrnou paměť. Předem děkuji za odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milý Milane, nabízí se několik typů odpovědi. Nakonec mi připadá nejpříhodnější tato: obdivuji tvou mezeru mezi zuby (protože je mocná a řídí tvůj život) – doporučuji, aby jsi ji také vzdal hold… a můžeš s ní vést dialog… bylo by dobré, aby vedl ke smíru… Až to poctivě uděláš, dej vědět…(nebo se můžeš zastavit a dialog provedeme spolu)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.