Starší dotaz #294

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, je mi 20 let a bohužel v pátek 13.6.2008 mi umřel můj milovaný kocourek. Nemůžu se s tou ztrátou srovnat, nikdy jsem nezažila nic podobného. Pořídila jsem si hned nového kocourka, je to v podstatě jeho mladší brácha, ale mám strach že mu nedám tolik lásky jako tomu mému prvnímu co už se mnou není. Sama nevím jak se mám právě s kocourkovou smrtí vyrovnat, poradila by jste mi prosím??? Já nemůžu pořád pochopit proč zrovna on, nebyla to přirozená smrt, umřel náhle, nestihla jsem se s ním rozloučit a i když jsem si ho pohřbila na zahrádce pořád čekám že příjde a nedokážu si to v hlavě srovnat že už nikdy nepříjde.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Lenko, jeho šance nevidím jako velké, doporučuji vám zajít na oddělení péče o dítě při MÚ a tam o celé věci udělat zápis. Dokladujte si vaše vydání… a držím palce a přeji pevné nervy do rozvodu (nenechte se zastrašit, budte pevná ve svých činecha a svém postoji, postupujte věcně, úředně logicky)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.