Starší dotaz #295

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, Jsem 2 a půl roku vdaná.S manželem mame 2 roční dceru, žijeme v bytě mých rodičů. Už před porodem jsme se s manželem dost hadali a to z toho důvodu, že si myslel, že jsem mu nevěrná a to i v době těhotenství, po té v porodnici s doktorama…atd. Při jeho útocích byl dost vulgární. Jeden čas hrál automaty, nechodil do práce, protože měl potřebu mě neustále hlidat, všude se mnou chodil a navíc žárlil i na malou dceru, kterou nechtěl půjčovat me rodině ani aby si ji pochovali, když něco koupili tak mi dělal sceny, že ho podcenuji, že on se nedokaže postarat. Od začátku, co se dcera narodila mi na ni nepřispíva ani korunu, vše tahnu sama a nutno podotknout, že platím pro malou i pro sebe několik spoření a když vše poplatim a dojdou mi peníze, staraji se rodiče. Já nevím, co manžel děla s penězi, ale jak jsem tady psala, tak hrával automaty, je silný kuřák a denně vsází tikety. S tímto člověkem se nadá žít, proto jsem se rozhodla podat rozvod, on mě ale začal citově vydírat, že si vezme život, že mu beru dceru, o kterou se stejně nestará. Dokonce mi napsal, že mě dá do televize, natočí o mě pořad, jaká jsem ….. at celé ČR pozná, co jsem zač. Dělá mi starosti to, že mi vyhrožuje, že si vysoudí dceru, ma on nějakou šanci to dokazat, když mi celou dobu nedal ani korunu a žil si jako bohém? Děkuji Vám za odpověd a přeji krásný den, s pozdravem Lenka.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Veru, chápu, že je tovelmi nepříjemné, bylo by dobré získat podporu kamarádky, poprosit ji (nejlépe je) o aktivní ochranu. Další možnost je požádat o řešení výchovnou poradkyni, třídní uč.. Určitě najdi někoho, kdo ti pomůže, protože určitě není řešení nechodit do školy. Taky ti přeji, aby jsi se tím nenechala ničit… i proto můžeš vyhledat psychoterapeuta. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.