Starší dotaz #298

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Ahoj..potrebuju pomoct s moji kamardkou..uz odmalicka ma problemy..kdyz byla mala jeji otec asi mlatil jeji matku, bo proste meli strasne problemy, nestaral se moc o ne…atd…asi to melo nasledky..ona se totiz sebepozkozuje..kazdy ji rika ze je EMo..ale to ona nesnasi..a sere ju to jeste vic, ve skoe, ji deptaji jeji spoluzaci..ze uz fakt nevi co ma delat, chcu ji pomoct ale nwm jak..rika mi ze rezani je navykove jak treba cigareta..ve skole s ucenim to nema taky lehke..porad si mysli ze propadne ze nezvlada atd…uz jednou delala reparat..zvladla to..je na konci 9.tr..a ucitelka z matiky ju asi nenecha projit, hnus…ma strasne problemy i doma s dedkem..ktery ji uz odmalicka rika ze z ni bude jen kurva…a nic jineho..devka, fetak..atd…vbc se ji nedivim…chcu ji pomoct ale nwm jak?ma pojizvene ruce..ve 40stupnovem vedru musi nosit trika s dlouhym rukavem…je upe vychrtla az uz to neni normalni..tak jako jak ji mam pomoct kdyz ju ani jeji valstni matka nechape?odjede si nekam do prdele za jejim..a ji necha samotnou s tym dedkem a babkou…a proste ji jen nadavaji..vite jakou by ji udelalo radost kdyby ju aspon jendou za zivot nekdo z jeji rodiny pochvalil, to zahreje..ja si toho treba ani nevazim..kdyz me nasi pochvali, ale vim ze i tohle by ji trosku zahralo u srdicka..jo jeste neco…rozesli jsme se s klukem..ale kdyz jsme spolu..tak jsme spolu jako zase jako kdbychom spolu chodili, ale ja to takhle nechcu..tak co mam delat?pomozte mi s mou kamardakou i se mnou…diky

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Báro, tvůj dotaz v podstatě není řešitelný formou této poradny. Je dobré naučit se meditaci, focusing… doporučuji nalézt si vhodného profesionála, který tě tomu naučí a také byste měli spolu nalézt i příčiny… Potřebuješ se naučit pracovat s vnitřním světem, je to dobré, důležité, ale osobní návštěva nutná. (jedna taková rada – v situaci, kdy potřebuješ více klidu, otoč pozornost ke svému echu a pozoruj, jak ti to pravidelně dýchá až do bříška…) Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.