Starší dotaz #299

anonym Personál zeptal se před 16 roky

DOBRÝ DEN, MŮJ PROBLÉM SPOČÍVÁ V TOM, ŽE SE STÁLE KVŮLI NĚČEMU STRESUJI – VŠE SI MOC BERU, MNOHDY I ÚPLNÉ ZBYTEČNOSTI (Z POHLEDU JINÉ OSOBY) A NĚKDY MÁM TAKOVOU ÚZKOST ANIŽ BYCH VĚDĚLA PŘÍČINU. DOST MI NA VŠEM V MÉM ŽIVOTĚ ZÁLEŽÍ A PROTO POKUD SE VYSKYTNE NĚJAKÝ PROBLÉM – PŘEDEVŠÍM S PŘÁTELI – HNED JSEM CELÁ NA NERVY A TO SE PAK ODRÁŽÍ V MÉM CHOVÁNÍ K LIDEM, KTEŘÍ ZA NIC NEMOHOU. MNOHDY NEDOKÁŽU VĚCI NECHAT JEN TAK BÝT A MUSÍM VŠE HNED ŘEŠIT, I KDYŽ SAMA SI OBČAS UVĚDOMÍM, ŽE BY BYLO LEPŠÍ NECHAT TOMU VOLNÝ PRŮBĚH, ALE NEMOHU SI POMOCI. POSLEDNÍ DOBOU JSOU MOJE POCITY INTENZIVNĚJŠÍ, MÁM SEVŘENÝ ŽALUDEK A NEVÍM PROČ. POTŘEBOVALA BYCH PORADIT JAK SE MÁM SVÉHO STRESU ZBAVIT POPŘÍPADĚ KDE JE PŘÍČINA. DĚKUJI BARA

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá K., ty nemáš klíč k řešení problému otce ani k problému mezi rodiči. Máma si vybrala tvého tátu (mmj. bez něj bys tu nebyla) a to co je mezi nimi, je jejich věc. Nenávistí užíráš akorát sama sebe… Můžeš změnit sebe, svůj postoj k "té" věci – jeho chování pozorovat a nebrat ho osobně… a až přijde dospělost v oblasti ekonomické, tak se odstěhovat (bez nenávisti – doporučuji)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.