Starší dotaz #3

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý večer, je mi 30 let a mám 2-letého synka, dodělávám si školu a nepravidelně pracuji (1x někdy 2x za měsíc se mi navalí práce, která spěchá, ale je jen na 2-4dny). K tomu mám jěště maminku, o kterou se musím také postarat. Nestíhám se učit – přes den nemám čas a večer, když se snažím něco naučit, tak je to jako bych četla to bílé mezi řádky a druhý den si připadám, jako bych to nikdy neviděla. Zanedbávám domácnost a mám i pocit, že se synovi dost nevěnuji. Rozhodla jsem se školou skončit a věnovat se víc rodině, můj manžel z toho není nadšený a prý mi bude víc pomáhat. To je ale k ničemu, protože chodí z práce většinou mezi 17. a 18.hodinou. Co mě trápí ze všeho nejvíc, je moje nynější velmi silná přecitlivělost – nekdo mi něco řekne a ani to nemusí být přímo výčitka a já se ihned rozpláču a nemohu to zastavit. Vlastně pláču s menšími přestávkami třetí den. Mám navštívit odborníka? Moc se mi nechce, ale asi by nebyly na škodu nějaké prášky na nervy. Mé nervy trpí asi 2 měsíce, ale co jsem se rozhodla skončit se školou, je to takhle hrozné. Prosím o Vaši pomoc, už nevím co mám dělat.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Lucie, vaše symptomy jsou docela výrazné a doporučuji opravdu jim věnovat pozornost, ne se z nich pouze "vypovídat". Naznačují nerovnováhu systému v několika rovinách. Budete-li chtít, můžete mi zavolat o bližší informace, jak v celé věci postupovat.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.