Starší dotaz #306

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý deň! Strašne by som potrebovala od Vás radu, moj Syn má 4 a pol roka,chodi do školky paní učiteľka mi povedala, že má asi pravdepodobne nejaky psychický problém, pretože pred spaním si ožužláva rukávy a peřinku.Ale doma mi to neroby to ho uložím do postielky a spinká. Je možné že je to nudou? A v minulosti kusal knofličky.Strašne by mi pomohlo, keby ste mi poradili veľmi ma to trápi.Vopred Vám veľmi pekne Ďakujem!

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá z., bylo by třeba systematické psychoterapie, nalézt sebelásku… přečti si třeba knihu Miluj svůj život, také můžeš osobně navštívit http://www.kaleidoskop-os.cz/ . Můžeš se také objednat ke mně… tvůj problém opravdu není řešitelný korespondenčně.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.