Starší dotaz #307

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, mam takovy problem se svou osobou. JE to trochu složitější, protože do toho jsem ještě vyléčená z anorexie….a jak se všude píše, tak tyhle holky mají nízké sebevědomí a jsou často perfekcionistky…to na mě přesně sedí…např. je pro mě problém jen nastoupit do tramvaje-ten pocit, že se na vás každý kouká, nebo mi taky hrozně vadí jít po chodníku, když kolem vás projíždí auta…vždycky koukám do země…a abych se usmála na nějakého kluka, to je pro mě nedostižný cíl…navíc poslední dobou se sobě čím dál víc nelíbím, nesnáším svou postavu (teď nemyslím svou váhu), protože opravdu nemám prsa(díky té "skvělé" hladovějící nemoci), pořád si říkám, kolik holek je tisíckrát hezčí než já…že stejně u nikoho nemám šanci….je mi téměř 20 let a ještě ani jednou jsem se do nikho nezamilovala…nevím jestli to spolu nějako souvisí, ale já si opravdu nepřipadám normální…prosím o radu. Děkuji mockrát!!!

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Lenko, ráda bych ti dala nějakou smysluplnou odpověd, ale dotaz je velmi chudý na informace a není možné na něj takovou odpověď dát. Působí to na mne tak, že ve vašem vztahu je mnoho otazníků a že oba se učíte, co zname – mít se rádi – co je spolupráce, kde jsou hranice….

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.