Starší dotaz #310

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Tak ,dneska jsem ráno dostala super zprávu ,exekuce je jedna s platu již ukončena a teť zde mam další , z 1800,-dám 7000, už vážně nemůžu. Velké dluhy nám nastaly, již před 3mi lety a to z podnikání.Jeden rok 2005 a vše skončilo – zůstaly jsme s manželem bez prostředků.Prodali jsme byt, finance si okamžitě vzali exekutoři. Samozřejmě žijem v pronájmu a také máme syna 9 let.zůstalo nam asi 400 000,- dnes jsme již na 800 000,-.Už ,nevim co dál .Je nám 42 let .Už nemam sílu něco řešit. Nespim a na nic jiného nemyslim.Příjde mě, že snad je lepší dnes nežít než žít v dluzích .

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá L., z vašeho psaní vnímám dost bojové nálady, boj o kompetence, hranice, dospělost, – nejasné je i účtování v má dáti – dal, z této dálky do toho opravdu nechci vstupovat. Nemám pocit, že vy jste ve zralé síle. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.