Starší dotaz #3135

anonym Personál zeptal se před 13 roky

Dobrý den. Mám neco jako vrozenou nemotornost (napr. neumím dobře chodit,narážim do nábytku i když ho vidím a snažím e ho obejít,cesty v autobusu jsou pro mne utrpení…) jemná motorik ami sice de – ráda kreslím,ale stejně mám moc energie s kterou nevím so delat a nekdy moje stav& vyustí v sebepoškozovaní. nevíte o nejakem sportu nebo tak co by i tak nemotorní člověk mohl dělat? Skoušela jsem běhat ale hodně pri to zakopávam o vše i o vlasní nohy hm

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 13 roky

Milá Chloe, s tím bohužel nemám zkušenosti – působí to na mne jako neurologická potíž – vyšetření máte? Napadá mne plavání, pohyb ve vodě… Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně zdarma.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce.