Starší dotaz #3142

anonym Personál zeptal se před 13 roky

Dobrý den, o prázdninách jsem se dověděla,že sestra je pravděpodobně kleptomanka. Chodila mi do bytu a brala mi knížky, šunku z lednice, občas se mi ztratila i nějaká tisícovka. Následně mi došlo, že babičce, co umřela loni v prosinci také loupila a my jsme z ní udělali blázna. Ztrácely se jí nůžky na nehty, příbory, ručníky, spodní prádlo. Mysleli jsme si, že blázní. Hrozně moc mě to mrzí. Dokonce si myslím, že moje matka to věděla a tajila to. Teď to také popírá a nehodlají s tím nic dělat. Myslím si, že je tam úžasná psychopatie, možná i bipolární porucha osobnosti. Již 20 let užívá antidepresiva. Poraďte prosím, co můžu dělat, co by se dalo dělat s tímto problémem. Sestra je učitelka v MŠ. Děkuji za odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 13 roky

Milá Magdi, nevím, nic. Té, co se to týká, nemá problém. Vy se chraňte a držte si odstup… Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně zdarma.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce.