Starší dotaz #3150

anonym Personál zeptal se před 11 roky

Dobrý den,je mi 43 let a 5 let mám milenecký poměr s ženatým mužem, který je o 7 let mladší než já.Děti nemá. Se ženou jsou od 15 let. Celou dobu vztahu mě utvrzuje,že bude se mnou. Teď jsem se dozvěděla od cizích,že čeká rodinu a,že budou už rodit. Velice mě to zlomilo. On mi,ale na vysvětlenou řekl,že je to má vina. V březnu jsem si udělala profil na seznamce, abych se od něj už odpoutala a on na to přišel.Kontroloval mi PC.Na měsíc jsme se rozešli a v tu dobu prý se to stalo. Teď mi nabídl,že spolu můžeme fungovat dál. Že bude na mateřský a já mu můžu pomáhat s malou.Sex samozřejmě budeme mít pouze spolu…To je totiž to největší pouto co nás k sobě stále vrací. Poraďte mi prosím jak se té závislosti na člověku zbavit. A konečně začít žít svůj život. Díky Irena

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 11 roky

MIlá Ireno, je třeba rozhodnout se a pouta uvolnit a na všech úrovních to učinit. Důležitá pouta vznikají na úrovni pohlavních orgánů, soláru, srdce a hlavy. Často je třeba proces provést vědomou psychoenergetickou prací. Můžete se objednat (1-3 setkání, spíše 3). Také je třeba uzdravit srdce. Mějte pěkné dny.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.