Dobrý den, asi 3 roky bojuju s panickou poruchou. Po nepříjemných zážitcích se mi panické ataky vrátili zpět. Nyní se léčím antidepresivami a stav se mi zlepši, ale pořád a denně se potýchám s každodenní dušnosti, je to normální při této nemoci? Je mi 30 let, před 2 lety jsem byla i na kardiologickém vyšetření atd…ve v pořádku. Mám jakoby nedostatek kyslíku a neumím se dodechnout pořádně, je to normální že už asi 2 měsíce to tak mám? Mám z toho hrůzu a právě ty 2 měsíce užívám AD. Mockrát děkuji za odpověď.
Milá Lucie, kromě takovéto léčby, doporučuji zabývat se i psychoterapeutickými možnostmi, jak pracovat se sebou…
Potřebujete více pomoci?
Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci, neváhejte mne kontaktovat.
Vlastní dotaz
Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně zdarma.
Online semináře a lekce
Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce.
