Starší dotaz #3152

anonym Personál zeptal se před 11 roky

Dobrý den.Jsem zoufalá. Chci jít na vysokou školu,na nejakou uměleckou,obor budto ilustrace,malba,nebo fotografie. Ale na ty školy kde chci jít nejvíc berou jen 3 lidi na obor a celkově jsem zoufalá z toho že nemám šanci. Protože znám hodně lidí o moc lepších v tom jako já,protože mně to sice baví ale moc dobrá v tom zrovna nejsem ale já nejsem dobrá v ničem. A to je fakt a né nejake nízke sebevědomí,prostě mi nic nejde jemon tyhle věci mně baví. Taky si neumím představit že bych šla do práce nekde makat za minimálni mzdu nebo co….Prostě mi přijde že muj život je hruza,nevidím řádnou šanci na lepší život,co s člověkem co nic nedokáže….

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 11 roky

Milá Emo, doporučuji knihu Jak si správně přát a usilovně s ní pracovat. Žádná cesta není špatná. Také kniha MIluj svůj život může být užitečná. Rozvíjej v sobě, co tě baví a nacházej cestu… Přeji vše dobré a jdi s odvahou a vírou do života…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.