Starší dotaz #3155

anonym Personál zeptal se před 11 roky

Dobrý den,je mi 36 let a mám obrovské psychycké problémi,které už se nedají zvládnout.jak se říká ,prostě jsem na dně,na samém konci.Mám tři děti dvě krásné holky,syna a manžela se kterým už jsem 18 let.Mám problém vycházet mezi lidi,do obchodu,a také do práce.Mám strach ze všeho,z toho že je málo pěněz,z toho že mě propustí z práce vždy máme smlouvu jenom na měsíc,takže člověk se třepe každý měsíc co bude. jelikož jsem psychycky na dně dala jsem výpověd v práci prostě nemám sílu jít do práce,nezvládla bych ji.Prosím o pomoc o radu jak dál protože přemýšlím o tom nejhorším.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 11 roky

Milá Álo, místo výpovědi doporučuji nechat se hospitalizovat v psychiatrické léčebně. On klidný režim a možnost individuální terapie fakt k něčemu jsou… Teď si potřebujete odpočinout, nechat o sebe pečovat a postupně se aktivně dávat dohromady. Psychofarmaka a psychoterapie mohou pomoci, tak se toho nebojte… Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.