Starší dotaz #3156

anonym Personál zeptal se před 11 roky

Dobrý den, zjistila jsem, že si partner dopisuje se svou blízkou kamarádkou a mimo běžné komunikace mají zprávy také erotický podtext. Evidentně je iniciativa z jeho strany, nicméně ona s tím souhlasí. Jak tuto situaci vyřešit? Již v minulosti jsem mu toto vytkla, domluvili jsme se, že se nebudou scházet ve dvou, ale i se mnou, případně i s jejím přítelem, jelikož se všichni známe a partner vybruslil ze zmíněných zpráv s tím, že si takto ze sebe dělají legraci. Jelikož máme krátce po svatbě a opět jsem přišla na tuto komunikaci, a to, že se i nadále vídají, řekla jsem manželovi, že již mám všeho dost a musím si rozmyslet, zda s ním chci být nadále. On se dušoval, že to nic neznamená a že mu za to nestojí a kontakt s ní ukončí. Jak prosím ven z této situace a zároveň jaké pravidla si s mužem určit? Děkuji za radu.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 11 roky

MIlá Anno, manželství je svazek dobrovolný a z praxe lze říci, že dočasný, podle toho, zda zvyklosti jsou vyhovující. Zvyklosti každá dvojice tvoří podle toho, jak ji to vyhovuje. Uzavření nepsaných pravidel by mělo vyhovovat oběma, protože jinak se začnou ve vztahu cítit uvězněni nebo bolaví. Rozhodnutí je třeba činit z vnitřního pochopení nikoliv pod tlakem z nutnosti… Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.