Dobrý den, nevím, zda je to normální, nebo zda je to nějaká duševní nemoc. Ale mívám velké deprese z toho, že musím na praxi (studuju kuchařinu). Tyhle problémy mám už od té doby, co jsem šla studovat. Jednou si řeknu, že to zvládnu a není potřeba se strašit, ale bohužel, nezvládnu to a přepadne mě takový stres, že mě pak pošlou domů. Z toho jsem pak nemocná skoro celý měsíc. Už jsem taky jednou musela přerušit střední. Na praxi mě mají za tu, která neumí chodit do práce a neumí pracovat. Jenže jak jim to mám vysvětlit, když ani neumím dobře komunikovat s lidmi. Tak strašně ráda bych to chtěla zvládnout, ale opravdu to nejde a nevím ani co s tím. Dalo by se to nějak zvládnout? Předem děkuji za odpověď. W.
Milá neznámá, jak vidět, situace je náročná. Bez aktivní spolupráce s psychoterapeutem si neumím představit, že se situace posune žádoucím směrem. Můžeš zkusit to, co jsi napsala mne, napsat a předat důvěryhodné osobě na škole, psychologovi… Jsi-li z okolí, můžeš se ozvat… Držím palce.
Potřebujete více pomoci?
Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci, neváhejte mne kontaktovat.
Vlastní dotaz
Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně zdarma.
Online semináře a lekce
Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce.
