Starší dotaz #3159

anonym Personál zeptal se před 11 roky

Dobrý den, potřebovala bych poradit, jak se zachovat v "kritických" situacích – v dohledné době mne čeká povýšení, ale mám dost velký problém se stresovými situacemi – s některými se vyrovnám naprosto bez problému, ale špatně snáším výtky – jako budoucí mistrovou mne ale samozřejmě toto nemine a nerada bych se rozplakala při nějakém poklesku ať už mém, či mých podřízených. Snažím se s tím nějak poprat, ale popravdě se mi to nedaří tak, jak bych chtěla.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 11 roky

MIlá Majko, bylo by fajn naučit se vědomě pracovat se svou středovou energií, uvidět, co je na vnitřní úrovni příčinou prožívání stresu, umět své citlivé místo ošetřit… Doporučuji osobní návštěvu.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.