Starší dotaz #3160

anonym Personál zeptal se před 11 roky

Dobrý den. Studuji experimentálni fyziku už druhý rok,jsem jedna z nejlepších studentek. Muj život je vcelku v pohode no mám jeden divný problém. Když se potřebuji soustředit a tak tak se sebepoškozuji (žiletky nebo něco ostré co je po ruce) . Myslím že jsem na tom závislá a nebo mě to prostě baví a pomáha mi to. Neco jako pro nĚkoho cigarety jenom tohle je videt… Když jsem řekla mamince že to není že bych měla nejaký deprese nebo co,že mně to baví (třebaže mi to delá dobre nebo co) tak je jasní že to nedokáže pochopit,já ji to nedokážu vysvětlit a těď je mezi námi taková divná atmosféra…

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 11 roky

Milá Samanto, děkuji za informaci. Potíž je podle vás v atmosféře mezi vámi a mamkou? Potíž je podle vás ve vaší závislosti? Dokážete vyřešit, co potřebujete.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.