Starší dotaz #3161

anonym Personál zeptal se před 11 roky

Dobrý den, podnikam, mám 2 kranse děti. Díky podnikání mám dluhy. Díky bývalým kolegům mě vyšetřuje PCR. Nemám už sílu cokoli a kvůli komukoli dělat. Způsobil jsem timto svým jednáním i lidem okolo moc utrpení a nevím, jak dál. Ten pocit se jen zhoršuje. Nemám jakoukoli motivaci, nespim nejim a nevím jak dál. Neustále přemýšlím, jak se zabít v autě třeba, ale asi jsem srab. Nevím, jak ten tlak vydrizet.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 11 roky

Milý Tome, život je někdy bohatý na zkušenosti. Je třeba věci brát tak, jak jsou, nehodnotit je jako průser, ale jen jako zkušenost. Jsou momenty, kdy aktivitou něco ovlivníme, jsou momenty, kdy musíme nechat věci probíhat a přijmout je. Neztratit pochopení pro sebe. Tlak je třeba vypustit, prodýchat, pohladit, přijmout, nechat projít… To vás mohu naučit. Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.