Starší dotaz #3162

anonym Personál zeptal se před 11 roky

Dobrý den,minulý týden když jsem jela do školy autobusem,udělalo se mi nevolno,nasedla jsem netrvalo ani minutu co se mi zatočila hlava ,udělalo nevolno,třásli se mi nohy..vysedla jsem a vrátila se domů,doma jsem ležela do čtvrtek a ve čtvrtek jsem už šla do školy,vezl mně taťka autem,protože z autobusu jsem měla strach – strach z toho že se bude opakovat to co předtím..Když jsem došla do školy,hned první hodinu se mi udělalo zase nevolno,točila se mi hlava..jela jsem tedy domů..ale od té doby mám stále pocit nevolnosti..je mi strašně špatně ve škole když sedím je mi špatně pomůže mi projít se ,většinou jdu na záchod,ale to mi přijde blbé,odcházet každou hodinu na wc a stravit tam půl hodiny a stejně z toho nic,vrátím se do třídy a je mi znovu špatně..jde o to ,že je mi špatně na zvracení,stačí mi pak když si ale říhnu a je mi zase na par minut dobře,pak se to zase opakuje..už je totak druhým týdnem a já nevím co dělat,jsem ve stresu s cesty autobusem i ze školy,bojím se že se mi udělá nevolno a pozvracím se..mamka mi říká že je to jen ve mně že se mi nevolno minule udělalo proto,že jsem byla nemocná a ted to mám pořád v sobě a je to jen můj strach,prostě že jsem si vsugerovala nevollnost..ale já nevím jak se toho zbavit,..poradili byste mi ? předem děkuju.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 11 roky

Milá Petko, to jsou věci, které učím při osobním setkání, neumím, je učit korespondenčně. BUdu se těšit. (řekněte mamce, že sama to neumíte, že byste se to ráda naučila od specialisty) Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.