dobry den, mam takovy problem. Jsem tehotna a nechci se vdavad, ale pritel a jeho rodina trvaji na tom ze svatba musi byt. Pritel se ke menechova nejlip, porad pite nebo mi nuti ze ma porad svou pravdu a ze vi vse nejlip a kdyz neco reknuja tak to hned otoci. Moje rodina uz ho varovala s tim pitim a on slibil ze prestane, ale ted v sobotu se opakovalo to same a kdyz reknu ze se odstehuju tak na mdm zacne rvat zemu to dite chci vzit atak. Mam se proste zbalit a odejit? Mam strach a svatbu nechci, jenze to se nelibi jeho rodine i kdyz vi jaky je.
Milá Žanetko, z toho, co jste mi napsala bych doporučovala odejít. Ten, kdo nadužívá alkohol, jedná agresivně a bez respektu je skutečně nevhodným partnerem a přinesl by vám moře trápení. Držím palce.
Potřebujete více pomoci?
Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci, neváhejte mne kontaktovat.
Vlastní dotaz
Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně zdarma.
Online semináře a lekce
Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce.
