Starší dotaz #3197

anonym Personál zeptal se před 13 roky

Dobrý den, ráda bych se zeptala, co se dá dělat s ředitelkou mateřské školky, která se nepěkně chová k našim dětem a zaměstnanci také nejsou v pohodě, protože se tam každý bojí cokoli říct, jsou rádi, že mají práci. Mé dítě chodilo loni do jiné školky a bylo nadšené. Letos otevřeli školku v našem bydlišti a moje dítě každé ráno bolí hlava, pak bříško a když ani to neprojde, tak noha. Prostě do této školky nechce. Stěžuje si více rodičů, ale slyším názory, než do soukromý za 10000Kč/měs, tak si to nechám líbit. U starosty jsme nepochodili, ten jí jmenoval a tim to hasne. Prosím poraďte, dát dítě pryč nebo jít nějakým způsobem do boje. Moc děkuji za odpověď. Danča

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 13 roky

Milá Dančo, můžete napsat podnět na českou školní inspekci… ale máte-li možnost, zařidte se po svém…

Potřebujete více pomoci?

Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně zdarma.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce.