Dobrý den, ráda bych se zeptala, co se dá dělat s ředitelkou mateřské školky, která se nepěkně chová k našim dětem a zaměstnanci také nejsou v pohodě, protože se tam každý bojí cokoli říct, jsou rádi, že mají práci. Mé dítě chodilo loni do jiné školky a bylo nadšené. Letos otevřeli školku v našem bydlišti a moje dítě každé ráno bolí hlava, pak bříško a když ani to neprojde, tak noha. Prostě do této školky nechce. Stěžuje si více rodičů, ale slyším názory, než do soukromý za 10000Kč/měs, tak si to nechám líbit. U starosty jsme nepochodili, ten jí jmenoval a tim to hasne. Prosím poraďte, dát dítě pryč nebo jít nějakým způsobem do boje. Moc děkuji za odpověď. Danča
Milá Dančo, můžete napsat podnět na českou školní inspekci… ale máte-li možnost, zařidte se po svém…
Potřebujete více pomoci?
Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci, neváhejte mne kontaktovat.
Vlastní dotaz
Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně zdarma.
Online semináře a lekce
Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce.
