Dobrý den. Je mi 12 let a trápí mě to že nemám kamarády a mám dojem že mě nikdo namá rád. Zrovna dneska mě zradila "kamarádka". Nikdy jsem nej kamarádku neměla, všichni mě zradily. Teď mám pocit že mě zrazují úplně všichni. Nemám nikoho s kým si popovdat o mejch problémech moje "kamarádka" která kamarádka není my neřekne neboj bude to dobrý ale jen Máš divnou,blbou nebo jinou matku.
Milá Terezko, přála bych ti někoho blízkého v okolí – babičku, mamku, tátu, tetu, sousedku, školní psycholožku, třídní uč. apod. Bylo by fajn, kdybys někoho takového v okolí našla. Věřím, že někoho najdeš, rozhlídni se a neboj se to zkusit – třeba i několikrát. Najít nové kamarády – přihlaš se třeba do skauta – tam bývají vstřícně vedení lidé, nebo k hasičům apod. Dej vědět na email.
Potřebujete více pomoci?
Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci, neváhejte mne kontaktovat.
Vlastní dotaz
Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně zdarma.
Online semináře a lekce
Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce.
