Starší dotaz #32

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu. Pracuji jako asistenka více než 4 roky. Asi po roce této práce se mi stalo, že se mi při podávání kávy, vody apod. roztřásly ruce. Toto se mi občas zopakovalo při tzv. důležitých návštěvách VIP.Začala jsem z toho mít mindrák. V poslední době se mi to stává stále častěji, třesou se mi ruce a cítím tlak mezi lopatkami a sevření v hrudi. Nepomáhá mi ani metoda tzv. prodýchávání. V práci i doma je jinak všechno v pohodě. Jsem přesvědčena, že příčinou je nervozita. Uvažuji o změně zaměstnání, i když mě tato práce baví. Děkuji za odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Peťko, nevím, co bych vám mohla poradit. Jen vám mohu potvrdit, že chování vaší potenciální tchýně opravdu není optimální. Je ale na vašem partnerovi, aby v této situaci maminku odkázal do patřičných mezí… (slušně, pozvlně, ale srozumitelně) Nedokáže-li to, není vedle vás zralý partner, ale chlapec s nevyřešeným vztahem k mámě…a s takovým lze očekávat nevelkou spokojenost v int. životě…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.