Starší dotaz #320

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Mám problém, protože mi přerůstají přes hlavu zdravotní problémy a jsem na to sama. Moje matka mi svou "péčí" zesiluje pocit úzkosti, který bych měla i bez ní, ale zvládla bych to. Torpéduje mě telefonátama a vyjadřuje se ve smyslu, že se o mě bojí, takže má právo to dělat. Nemám energii a ještě ji ztrácím když se bráním. Moje zdravotní problémy jsou s páteří, která se sype, protože mám vybočený obratel a to chce psychicky zpevněného jedince. Navíc jsem měla poslední dobou silné problémy s bolestí zubů a dalšími záněty v těle. Imunolog zatím nic, odkázal mě na praktickou lékařku, takže žádný odběr krve na boreliózu, či protilátky, sedimentaci, nic, jen ze mně udělal blbce, bylo mu už nejmíň 70 let. Asi moje špatná volba. Jsem najednou strašně sama. Drtí mě i nevšímavost společnosti, jako bych měla být mnohem důraznější v žádosti o vyšetření, ale doktoři mě radši utřou než vyšetří. Kde je najdu a jak je poznám? A hlavně včas? Moje matka mi kvílením do telefonu neposiluje sebedůvěru. Mám pocit, že se nezpevním. Narůstá ve mě úzkost, kroutí se mi noha, bolí vaziva pod koleny, asi zánět,nevím jak to řešit a kde a hlavně důsledně a doopravdy. Ne že si jen hrajeme na doktory a pacienty a přitom je to na prodejce a hloupé zákazníky, které je třeba zastrašit a prodat jim celou lékárnu. Minimum péče a já cítím, že už hoří, potíže mám od února.Bojím se, že mám opravdu problém a je ho třeba řešit. Zánět, nebo virovou infekci. Jsem unavená, vyčerpaná a objevují se nové potíže.Psychicky mě otřásl ten týten bolesti zubů a překvapivá zkušenost se zdravotnictvím. Nečekala jsem, že je to tak špatné. Jsem špatná já? Už mi z toho straší ve věži, ale to mě nevyléčí z infekce. Jak se prosadit?

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Veroniko, opravdu nevím, v čem je potíž – lépe se obrátit na : http://www.magickekarty.mysteria.cz/index.php?page=index (jak máte vyřešeno potomstvo? – mám pocit, že to souvisí s tím)

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.