Starší dotaz #3214

anonym Personál zeptal se před 13 roky

Dobrý den. Chtěla bych vědet Váš názor na mou situaci. Jde o to že je mi skoro 20 let a muj život je v podstatě v pohode,ale já stejně nechci žít. Přijde mi že taky nepatřím, tohle není místo pro mně a nevím jak to popsat. Jen mám to silné tušení, že právě smrt bude pro mně to, co potřebuju. Tenhle svět je hezkej,to je jistý ale mám takový ten pocit že mám jít prostě dál nebo jak to pojmenovat. Jedine proč tu jsem je to že nechci ranit a zarmutit lidi kteří mně mají rádi. Ale není to takové citové vidíraní?! Nechci tu být ale musím…Proč tu nasilu drží lidi kteří to nechtejí? Proto nevím jestli mám jít za svou touhou nebo se nechat dál citově vydírat?

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 13 roky

Milá Nikki, kdybys tu neměla být, tak tu nejsi ;). Naučit se žít tady a být spokojená… zamyslet se nad tím, že tvoje touha po smrti je útěk – vyhnutí se něčemu… Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně zdarma.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce.