Dobrý deň. Tento rok maturujem a je hrozné si uvedomiť že celú strednú školu som vlastne prežila sama. Nemala som žiadnu kamarátku,nikto sa so mnou nebavil len keď niečo potrebovali alebo nikto iný v okolí nebol…Strašne ma to deptá a neviem si vysvetliť prečo to tak je… či som veľmi nudná alebo len nie som ten typ na kamarátstvo? Ako si mám teda zvyknúť na samotu?
MIlá Ivanko, zkus se pozeptat lidí z okolí, dají ti přesnější info o tobě než já. Že to tak je na sš neznamená, že to tak bude i nadále… nevzdávej to…
Potřebujete více pomoci?
Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci, neváhejte mne kontaktovat.
Vlastní dotaz
Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně zdarma.
Online semináře a lekce
Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce.
