Starší dotaz #323

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, mam takový zvlaštní problem. Ze začátku to neovlivňovalo můj život ale ted uz ano. Jako malá jsem zažila tzv. šok. Můj problém se týká zvracení, jako malá jsem zvracela často a od ted se toho bojím, je mi již 20 let a mám neustálý strach ze zvraceni, ja vim je to zvlastni, ale ovlivnuje to cely muj zivot, premyslela jsem ze bych kvuli zvraceni nechtela ani deti. Nejak se toho nemuzu zbavit, pokazde kdyz je mi na zvraceni se modlim abych nezvracela. Nevim jestli jste se s timto problemem nekdy setkal, ale byla bych rada za vasi odpoved nebo radu. Jen abych se toho zbavila. Dekuji Monika

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá B., jsou situace, potíže, se kterými nemůže manželka manželovi pomoci jinak, než tím, že vedle něj je a projeví vstřícnost. Své problémy by mohl řešit s někým z okolí, kdo není jeho manželka – např. spolehlivý kamarád, bratr… Aby návštěva u profesionála mohla být přínosem, musel by on chtít (a jedna návštěva by byla málo). Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.