Starší dotaz #3232

anonym Personál zeptal se před 10 roky

Dobrý den. máme se ženou dvě děti a jsme spolu 10 let. Žena z ničeho nic přestala úplně projevovat city. Ukončila mateřskou a nastoupila do dobré práce a od té doby to jde z kopce. Milence nemá. Ptal jsem se na příčinu a řekla,že je to chováním v minulosti. Nepodvedl jsem jí,ale občas jsem k ní nebyl milej. Myslím tím slovně. Nyní se mnou moc mluvit nechce,že se jí nechce nic řešit. Nevím co mám dělat a mám strach,že o ni přijdu.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 10 roky

Milý Ládo, zkuste ji navrhnout společnou návštěvu – zde naleznete poradny. Strachem nic nevyřešíte, život běží, ptejte se ji, co by od vás ráda a naslouchejte, kolik chce blízkosti a kolik chce jaké péče. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.