Dobrý den. Nedokážu se vyrovnat s tím, že má přítelkyně chodila před tím, než jsme se seznámili s mým kamarádem. Bohužel mi občas vyprávěl, co spolu zažívají. Tenkrát mi to nevadilo ale dnes, když jsem s ní a vzpomenu si na to, tak mě popadne znechucení a nejradši bych od ni odešel. Tento stav nastává jednou za čas. Strašně mi ubližovalo, když ho kdysi se mnou řešila. Nejspíš je problém v tom, že já jsem kromě ní nikoho neměl. Prosím o radu, jak se s tím vypořádat. Děkuji.
Milý Michale, rada je jednoduchá, jen s realizací vám přes email nepomohu… Rada je: požehnat minulosti své přítelkyni – přát ji tu zkušenost, protože bez ní by to nebyla ona… Přeji vše dobré.
Potřebujete více pomoci?
Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci, neváhejte mne kontaktovat.
Vlastní dotaz
Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně zdarma.
Online semináře a lekce
Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce.
