Starší dotaz #325

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, mám takový problém. Mám velký problém s agresí ze začátku to bylo tak že když mě něco naštvalo tak jsem si parkrát do něčeho praštil ale poslední dobou je to čím dál horší,teď už do něčeho třískám tak dlouho dokud mi třeba nezačne téct z ruky krev nebo dokud je ta bolest ještě snesitelná. Měl bych s tím něco dělat zajít k lékaři ? Děkuji Karel

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Melis, druhého nemůžeme k ničemu donutit. Nevím, jak podstané téma bylo předmětem vašeho nesouladu, ale chování vašeho muže je opravdu nedobré…vám přeji dost síly a odvahy k zachování sebeúcty a chování, které vám prospěje. Oba návrhy, které dáváte v závěru vašeho psaní, mi připadají dobré – jen bych vám přála, abyste pozměnila motiv těchto kroků – abyste je udělala kvůli sobě. Vím, že je to životní etapa velmi náročná a beze slz se asi neobejde. Najděte si v okolí útočiště, kde se budete cítit dobře a bezpečně.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.