Dobrý den,chtěla bych se zeptat jak se zbavit stále opakujícího snu. Ve mém snu se stále opakuje,že se mám miminko, a že na něj nekde zapomenu (celý den hladový,není přebalené, zapomu na den,že je) ale vždy se k němu vrátím.Děti nemám,ale moc bych si přála otěhotnět (zatím bez úspěchu). Myslím,že v tom snu je zakotvený můj strach z odpovědnosti za někoho druhého. Prosím poraďte jak se odprostit od mého strachu. Děkuji
Milá Milčo, když bystě přišla osobně, patrně bychom spolu do toho snu vstoupily a přepracovaly – takto to neumím.
Potřebujete více pomoci?
Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci, neváhejte mne kontaktovat.
Vlastní dotaz
Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně zdarma.
Online semináře a lekce
Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce.
