Starší dotaz #327

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den. Nevím, kam se obrátit a na koho je můj dotaz určen, tak to zkouším tady. Mám 16ti měsíční dceru. Při usínání leží na bříšku, ruce má mezi nožičkama a pohupuje celým tělíčkem. Samozřejmě ještě nosí plenky. Mám pocit, jako by se uspokojovala. Dnes v noci (protože má horečky a nemohla spát, tak jsme ji měli u nás v manželské posteli) jsem se vzbudila a ona to zase dělala, tak jsem ji převalila na záda a ona zase na bříško a zase…a tak pořád dokola asi hodinu a půl. Neplakala, ale ani nespala. Jde mi o to, jak se k tomu s manželem máme postavit? Vlastně ani nevím, jestli je to v pořádku nebo ne? Když jsem byla malá, tak jsem to taky dělala a moji rodiče to nijak neřešili a nevysvětlili mi to a až v dospělosti jsem pochopila, co jsem dělala a doteď se za to stydím. Proto se tak bojím. Nechci, aby dcera prožila něco podobného. Prosím, poraďte, jak postupovat a jaký postoj máme zaujmout. Děkuji

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Hanko, dobré by bylo odpustit sama sobě počínání, za které se stydíte (nikomu a ničemu jste tím jednáním neubližovala, není tedy důvod stydět se za prožívané pěkné tělesné pocity!!!) Dobré by bylo i dcerce dopřát činnost, která ji přináší uspokojení těla. Nechte věci plynout… bude-li třeba o tom později hovořit, můžete.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.