Dobrý den,brzy mi bude 20 let, studuji VŠ mimo bydliště.Jezdím na víkendy domů a chodím v pátek na zábavy. Rodiče chtějí, abych chodil domů ve 2 hod., ale myslím si, že už mám věk na to, abych si sám rozhodl, kdy se vrátím. Tím, že nesplňuji jejich požadavek, chodím později (stalo se,že i v 8 ráno), vznikají mezi námi hádky. Jak na to nahlížíte vy, neměli by být v mém věku již trochu více shovívavější k mým pozdějším návratům? Děkuji za váš názor.
Milý Mirdo, myslím, že skutečně můžete hospodařit se svým časem. Ona ekonomická závislost nezdravě protahuje dětský vztah s rodiči. I na rodičích je umění toto zdravě vybalancovat. Poslat dítě do světa – i se zodpovědností…
Potřebujete více pomoci?
Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci, neváhejte mne kontaktovat.
Vlastní dotaz
Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně zdarma.
Online semináře a lekce
Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce.
