Starší dotaz #332

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Zdravím všechny.Mám problém se svým 3,5letým synem.Dostali jsme se do psychiatrické ambulance,zhruba před 3/4 rokem.Vylezli jsme s diagnózou,která se nyní v Praze nepotvrdila.Bude mi končit MD,školka mi ho odmítá bez asistenta,přestože se o sebe postará.Je adhd.Nemohu ho dát do školky a jít do práce,nárok být doma do sedmi let zřejmě nevýjde,podle diagnózy a do spec.školky ho nedám,jsou to další náklady,které bez příjmu nemohu táhnout.A kdo za mě bude platit sociální a zdravotní,to taky nevím.Kam se mám obrátit??Kdo mi v této věci poradí?Celá situace je složitá,oběhala jsem snad všechno,ale nevyřešila jsem to./Celý příběh mohu popsat./

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá K., sociální a zdravotní za vás bude platiti ÚP, pokud se na něj zaregistrujete. Ohledně komplexnějšího řešení vám doporučuji kontaktovat Pedagogicko psychologickou poradnu ve vašem okresním městě a požádat ji o pomoc. Ona je v kontaktu se školskými zařízeními v okrese a tvoří posudky např. při zdůvodnění asistenta.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.