Dobrý den, Mám velký strach z braní krve. Když mi přítel řekl, ať pouze natáhnu ruku, tak jsem se rozbrečela a ruku stejně pořádně nanatáhla. Vždy si vzpomenu na poslední braní krve z dětství. Je mi jasné, že mi do budoucna budou muset krev brát a proto se ptám, zda nevíte, jak tento problém začít řešit, popř. na koho se obrátit nebo co si přečíst ? Děkuji
Milá Ali, doporučuji https://rovena.info/kognitivne-emocni-revitalizace-psychiky-kerp.html Naučit se pracovat se sebou je užitečná záležitost – umět focusovat svoji nežádoucí emoci… Přeji vše dobré.
Potřebujete více pomoci?
Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci, neváhejte mne kontaktovat.
Vlastní dotaz
Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně zdarma.
Online semináře a lekce
Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce.
