Starší dotaz #3352

anonym Personál zeptal se před 12 roky

Dobrý den, ráda bych se zeptala co s dětmi (4 roky), když neštastnou náhodou zabijí domácího mazlíčka (zavalila myšku).Na nějaké výmluvy typu spinká a pak uteče se v takové situaci člověk samozřejmě nechytá. Hádám, že tam bude nutné i počítat s pocitem viny a pomoci se s ním srovnat.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 12 roky

Milá Klári, nepopisujete, jak děcko o situaci mluví a jak ji prožívá. Zahrát vzájemné odpuštění a nebe.

Potřebujete více pomoci?

Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně zdarma.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce.