Dobrý den, přítel je egomaniak. Byť to o sobě ví, nedokáže to mnohdy udržet pod kontrolou. Je to pro celou rodinu psychicky dosti náročné. Bohužel ke specialistovi zajít nechce. Je nějaká možnost, např. cvičení apod., která by tyto projevy zmírnila? Děkuji moc za odpověď
Milá W., nechce, nechce – může blízké ztratit, když ti si uvědomí, že jim vztah s ním nic moc nepřináší, že nedostávají to, co dávají… až je ztratí a bude mu smutno, třeba se bude věnovat tomu, co potřebují druzí… a třeba taky ne…
Potřebujete více pomoci?
Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci, neváhejte mne kontaktovat.
Vlastní dotaz
Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně zdarma.
Online semináře a lekce
Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce.
