Starší dotaz #337

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den. Mám menší problém, týká se mého partnera. Partner nikdy nepoznal svého otce (opustil jeho matku a staršího bratra těsně po tom, co se narodil), v dětství nikdy neměl žádný mužský vzor, jeho matka zůstala sama. Mám strach, jestli by se po případném narození našeho potomka nezachoval stejně. Dokážete mi poradit?? Možná jsou moje obavy zbytečné, ale dost mě to trápí. Děkuji

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Lucko, to opravdu nevím…Můžete navrhnout partnerovi, abyste společně prožili víkend na http://www.familyconstellation.org/program.php … tam dostanete lepší náhlad na své partnerství a rodiny, z kterých pocházíte.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.