Starší dotaz #338

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den,potřebovala bych radu. Mám 5 letého syna,který je už od narození problémový.Poslední dobou je zlý a agresivní-i vůči rodině.Může na to mít vliv trauma,které prožil? Odmítá chodit na doporučená vzšetř.-psycholog. Je to s ním opravdu těžké,už ani radši nikam nechodíme.Přijde mi psychicky labilní. Je toho daleko více,ale nelze všechno popsat,byly by to romány. Jak dále postupovat ? Být důsledná,přísná,či tolerovat a odpouštět? Mohlo by pomoci nějaké homeopatikum? Syn je jinak moc chytrý-pamatuje si např.do detailu,co bylo před 3 roky,naučil se sám číst a psát,ale to chování !!!!!Občas už mi docházejí síly,je to opravdu těžké. Předem děkuji za odpovědˇ,hezký den.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Niky, chápu, že je to velmi závažný problém. Jste-li z okolí, kontaktujte mne k jedné konzultaci. Můžete mi napsat na mejl, odkud jste a pokusím se nalézt někoho ve vašem okolí, s kým byste mohla toto zkonzultovat. Přeji vše dobré, doporučuji systematicky se věnovat výchově srdce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.