Starší dotaz #339

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den, je mi 30 let a máme s manželem 2leté dítě. V poslední době si s manželem nerozumíme. Vydržel měsíc se mno unehovořit a když už se mnou mluvil, tak velice jedovatě a dělal mi naschvály, které zašly až, tak daleko, že když měl malý úraz a řekla jsem, že s ním jedeme na pophotovost (úraz oka), tak řekl, že to nic není a že nikam nejede. Po dlouhém přemlouvání jsme jeli, ale zase mi neřekl, jak se to stalo… Nedávná hádka vyvrvcholila tak, že mě dokonce vláčel po bytě a položil mě na zem a sedl si na mě, mám ještě na pažích modřiny. Omlivul se, ale když jsem chtěla slib, že se to nebude již opakovat, tak mi odpověděl, že nemůže, že by mi lhal, že to ani on sám neví. Dále jsem zjistila, že musí mít stále věci pod kontrolou a prohlíží mi i věci (v kabelce atd.), dokonce i co vyhodím. Jelikož to už začíná mít i vliv na našeho syna, přemýšlím o rozvodu. Myslíte, že má cenu ještě pokračovat či ne. Ani už nevím jak dál? Moc děkuji za odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá S., můžete navrhnout návštěvu rodinného poradce a u něj absolvovat několik setkání. Jinak pokračujte ve svém jednání tak, abyste zajistila bezpečnost vám i synovi. Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.