Starší dotaz #3403

anonym Personál zeptal se před 12 roky

Dobrý den,prosím Vás co mám dělat když mi kamarádka řekne ať se klidně zabiju,že jí je to jedno. Jasně řekla to při hádce ale mám chuť jí to udělat,ať si uvědomí co udelala. Jak vubec muže říct něco tak strašného a pak to brát možná jako vtip?! Když si říka že bych to neudělala,že na to nemám ale opravdu by mně zajímalo jak by jí pak bylo.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 12 roky

Milá Niki, dělat někomu něco naschvál je trochu dětinské. Dělej věci, které jsou pro tebe vhodné a dobré, které dělat chceš. Kamarádka by si měla dávat na pusu. To bohužel lidé často nedělají a navzájem si ubližují. Proto ty bud jiná a zacházej se slovy hezky :).

Potřebujete více pomoci?

Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně zdarma.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce.