Starší dotaz #342

anonym Personál zeptal se před 16 roky

Dobrý den . Mám problém rodiče mě nutí chodit do práce . Jakmile jsem tam přišla bylo to docela ok ale potom se vsechno zvrtlo nestíhala jsem odnášet plechy počítat výrobky . Vůbec se mi nedařilo . A ke všemu teďkom mi rodiče neveri co jsem prozila a nutí me tam stále chodit oni si snad mysli ze já to mam lehke už celých 8 let snáším urážky . Ale tyto prázdniny jsem si chtěla užít . Já už tam nechci pracovat je to uplně stejné jako ve škole a já trpím . pomoc te mi prosím

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 16 roky

Milá Zaraki, bohužel o tvé rodinné situaci a tobě vím z psaní příliš málo. Můžeš mi napsat na mejl a můžeme se sejít např. na ICQ.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.